Unikalus būdas grįžti į renginius

143 – tiek dienų Lietuvoje galėjome džiaugtis gyvenimu tarp pirmojo ir antrojo karantinų. Nors karantinas praėjusiais metais baigėsi birželio viduryje, renginius su ribojimais arenose buvo galima organizuoti tik nuo rugsėjo. Šie metai kitokie: karantinas – pratęstas, tačiau renginiams arenose leista vykti jau dabar. Vyriausybės nutarime nuo balandžio 19 dienos nutarta: „Leisti visus renginius atvirose ir uždarose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 150 žiūrovų. Uždarose erdvėse renginius būtų leidžiama organizuoti užpildant ne daugiau kaip 30% visų sėdimųjų vietų. Beje, renginius stebėti galima tik iš sėdimų vietų, o jų organizatoriai privalo reguliuoti srautus, užtikrinti apsaugos priemonių naudojimą“.

Leistinas žiūrovų skaičius yra išties nedidelis, tačiau yra puikus pirmas žingsnis, padėsiantis kultūros ir sporto renginių organizatoriams grįžti į ritmą. Suprantame, kad dėl žiūrovų kiekio salėje ribojimų visi norintys į jūsų renginį patekti negalės, tuo metu kita dalis žmonių į renginį atvykti negalės dėl logistinių iššūkių arba elementaraus nenoro dalyvauti dideliuose susibūrimuose, kol šalyje fiksuojami dideli užsikrėtimo virusu atvejų skaičiai. Bet kuriuo atveju, didelė dalis žmonių jūsų renginyje dalyvauti negalės, todėl siūlome jums unikalų sprendimą – hibridinį renginį.

Kviečiame jus įgyvendinti savo renginį Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje su leistinu maksimaliu 150 dalyvių skaičiumi, o taip pat transliuoti savo renginį virtualiai žmonėms, kurie į renginį atvykti negali arba nenori. Turime puikią kamerinę erdvę, visas reikiamas įgyvendinimo paslaugas, renginio filmavimą, gyvą transliaciją ir jos bilietavimą, todėl jums belieka pasirūpinti turiniu. Greičiausiems ir drąsiausiems – erdvės nuoma už jūsų pasiūlytą kainą (nejuokaujame)! Jūsų užklausų laukiame ➡ renginiai@asgarena.lt